O nas

     

 

Selection Maritime to Twój sklep internetowy oferujący unikatowe prezenty, akcesoria i artykuły wyposażenia wnętrz. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości przyrządy żeglarskie i zegary wachtowe takich producentów jak WEMPE i SCHATZ, jak również sprawdzone artykuły designerskie z Danii. Są wśród nich frapujące barometry chemiczne i termometry Galileusza oraz wyróżniające się pięknym wzornictwem lampy z Kopenhagi.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty artykułów wyposażenia wnętrz i urządź swój dom bądź mieszkanie w marynistycznym stylu! Oferowane przez nasz produkty mogą oczywiście służyć również jako wyposażenie pokładu czy dekoracja miejsc związanych z morzem. Chętnie podejmiemy współpracę w zakresie wystroju wnętrz w stylu marynistycznym z hotelami i restauracjami.

Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy nieustannie od 20 lat polegają naszemu doświadczeniu na rynku marynistycznym. Serdecznie zapraszamy do naszego centrum sprzedażowo-logistycznego w Seevetal koło Hamburga, gdzie można zobaczyć oferowane przez nas produkty, skorzystać z fachowej porady i odebrać zamówiony towar. Proponujemy wcześniej ustalić telefonicznie termin spotkania, byśmy mogli poświęcić Ci odpowiednią ilość czasu i zapewnić dostępność naszych produktów w potrzebnym zakresie.